Встановіть додаток

І починай заробляти з UBER прямо зараз!

Як встановити додаток

Google Play

App Store

Працює на Android 2013 і новіше, версія 4.0 і новіше
1
Відкрийте Play Store на вашому телефоні
2
Наберіть "UberPartner" (одне слово) в пошуку
3
Натисніть "Встановити"
4
Готово!
Працює на iOS версія 4.0 і новіше
1
Відкрийте Play Store на вашому телефоні
2
Наберіть "UberPartner" (одне слово) в пошуку
3
Натисніть "Встановити"
4
Готово!
Як стати партнером Uber: реєстрація в пару кроків

Почати роботу зі службою виклику водіїв Uber дуже просто. В Україні сервіс працює через спеціальні компанії, які виконують роль партнерів, тому реєстрація в Uber проходить за їх участю.

Щоб почати співпрацю з Uber, вам достатньо заповнити заявку на сайті партнера в Україні, встановити додаток для водіїв Uber Drivers на свій смартфон і зареєструватися в системі.

Як зареєструватися в Убер: проста заявка і швидка реєстрація

На сайті партнера введіть свої дані: електронну пошту, ім'я. прізвище, телефон і місто. Виберіть, на якому авто хочете брати замовлення: на власному або на авто компанії-партнера.

Якщо ви плануєте працювати на авто компанії, то відразу можете натискати на кнопку "Стати водієм", а якщо на своєму - не забудьте вказати марку, модель і рік випуску. З вами зв'яжуться фахівці компанії, щоб оформити документи, допомогти з навчанням і завершити процес підключення. Для роботи знадобляться водійські права, техпаспорт на автомобіль і страховий поліс.

Додаток Uber Driver розроблений як для користувачів смартфонів на базі Android, так і власників iPhone. Встановлення додатку Убер буде нескладним: лише зайдіть в Google Play Market (для Android, від версії 4.0 і далі) або App Store (для iPhone, від моделі 4S і далі) і знайти там потрібну програму. Скачайте його і введіть дані облікового запису, який для вас зареєструє компанія.

Як працює додаток Uber?