Рівень прибутку

Скільки ви можете заробити:
тариф
0грн
Рівень доходу в Uber: прогнозуйте легко та точно

Водії, що співрацюють із сервісом виклику таксі Uber можуть влаштовувати життя найзручнішим способом, тому що співпраця з компанією передбачає вільний графік роботи без начальників, планів та звітів. Однак перед початком роботи з сервісом Uber, водії часто задаються питанням "Скільки можна заробити в Uber?".

Водії Uber можуть самостійно регулювати свій рівень заробітку в залежності від власних побажань. Якщо детальніше, то дохід водія Uber залежить від того, скільки днів на тиждень ви плануєте брати замовлення, скільки часу за добу зможете витрачати на роботу та який яас доби. Також на підсумковий рівень прибутку впливає тип палива, яке потрібно автомобілю і його рівень витрат.
Згідно зі статистикою, середній дохід в Убер при можливості здійснювати протягом тижня від 25 поїздок (тобто від 3-4 поїздок в день) стартує від 2000 грн на тиждень або від 8000 грн в місяць.
Якщо водій може здійснювати щотижня більше 50 поїздок (тобто більше 7 поїздок в день), то за тиждень він в середньому одержує не менше 4000 грн (тобто 16000 грн на місяць). А при здійсненні понад 100 поїздок на тиждень середній заробіток в Убер становить близько 8000 грн в тиждень або 32000 грн в місяць.
Для більш точного визначення рівня потенційного заробітку можна скористатися спеціальним калькулятором, який враховує всі ці фактори.