Новини Uber

Меню Новини
Робота в Uber: зручний спосіб заробітку для водіїв

UBER - це сервіс виклику водіїв за допомогою мобільного додатку, який з'явився в 2009 році в США. В Україні компанія почала працювати в 2016 році.

Компанія працює за принципом маркетплейса - у Uber немає власного таксопарку, замість нього стати водієм в Uber пропонується приватним автомобілістам.

Стати партнером Убер може будь-який водій за умови виконання стандартних вимог до автомобіля і надійності.

Для роботи з таксі Uber партнеру потрібно встановити додаток Убер для водіїв. Компанія надає можливість гнучкого графіка: водії самі визначають свій обсяг і графік роботи і включають додаток в той момент, коли готові взятися за замовлення.

Після доставки пасажира від точки старту до місця призначення водій відзначає завершення поїздки і з клієнта стягується плата за поїздку згідно розрахованому тарифу, відстані і часу поїздки. У разі безготівкового розрахунку додаток списує гроші з карти пасажира після того як водій зробить позначку про завершення поїздки. У разі готівкового розрахунку водій самостійно приймає оплату.

Робота в Uber надає можливість компенсувати витрати на паливо і отримувати додатковий доход.Также ви можете зробити роботу з Uber основним джерелом грошових надходжень. Працюючи з сервісом, ви зможете отримувати допомогу від служби підтримки та спеціальні пропозиції для збільшення заробітку. Щоб стати водієм Uber, вам навіть не знадобиться власний автомобіль: компанія UberEnterprise може надати вам авто для виконання замовлень.

Безпека під час роботи буде гарантувати відстеження поїздок за допомогою GPS. Також водії можуть скористатися спеціальними бонусами, які поширюються на покупку палива, мийку авто, обслуговування на СТО, покупку автотоварів і оплату за мобільний зв'язок.