Київ

Uber в Києві

Uber користуються десятки мільйонів людей, які здійснили понад 2 млрд. Поїздок за 7 років існування компанії.

від2000грн
> 25 поїздок / тиждень
від4000грн
> 50 поїздок / тиждень
від8000грн
> 100 поїздок / тиждень

Uber в Києві: зручний та швидкий спосіб переміщення для жителів та гостей столиці

З'явившись в 2009 році, сервіс виклику водіїв Uber став проривом на ринку приватних пасажирських перевезень. Uber залучає до співпраці приватних водіїв, таким чином дозволяє порядним автомобілістам заробляти додаткові гроші, а жителям міст - займатися своїми справами та не витрачати час на довгий пошук водія. Така взаємодія і взаємна система оцінок дозволяє гарантувати зручність всім учасникам процесу.

Інноваційний бізнес просто від моменту появи на ринку став швидко поширюватися по країнах світу. Убер в Києві з’явився  в червні 2016 року та швидко завоював довіру містян.

Щоб відповідати законодавству, в Україні Uber працює не безпосередньо з водіями, а через компанії, що змогли стати партнером. Uber в Києві та інших містах представляє компанія Uber Enterprise, яка допомагає кожному автомобілісту, який заповнив заявку, почати співпрацю з відомим сервісом.

Uber Enterprise - надійна опора для тих, хто хоче стати водієм Uber в Києві. Компанія пропонує автомобілістам вигідні умови співпраці. Це стабільні і регулярні виплати коштів, кваліфікована підтримка і додаткові привілеї для водіїв, які забезпечують вигідну покупку автотоплива, чистку авто, технічне обслуговування, придбання товарів для машини і економію на мобільному зв'язку.

Як партнер Убер в Києві, компанія Uber Enterprise також пропонує водіям премії за рекомендації інших водіїв, що стали співпрацювати з сервісом.

Якщо вам цікава робота в Убер, Київ стане відмінним стартом навіть якщо у вас немає власного автомобіля, оскільки Uber Enterprise готова за бажанням надати свій автомобіль партнеру. Співпраця з Uber Enterprise - це надійний спосіб отримати додатковий дохід і забезпечити собі комфортне життя.