Відео

Підключення водіїв до Uber

Вільний графік
До 40000 грн./міс
Надаємо авто
Тижневий рівень доходу водія Uber

від2000грн

> 25 поїздок/тиждень

від4000грн

> 50 поїздок/тиждень

від8000грн

> 100 поїздок/тиждень
Скільки ви можете заробити:
тариф
0грн

Хто ми?

Наша компанія працює з Uber з моменту їх виходу на Український ринок. Ми є найбільшим автопарком в Києві. У нас більше 50 власних автомобілів, які цілодобово працюють в Uber. У найближчих планах відкрити автопарки і в інших містах України.

Наша місія: надати найкращий сервіс по підключенню по всій Україні.

Працюючи з нами ти гарантовано отримуєш стабільне джерело доходу, своєчасні виплати, а всі юридичні питання ми беремо на себе.

Додаткові бонуси
Паливо
Знижка до 4 грн / л на бензин і дизель, до 1.5 грн / л на газ і безкоштовну каву в мережі АЗС OKKO
Мийки
Знижки на автомийки за умов попереднього замовлення через carbook.ua
СТО
Знижки до 50% на послуги СТО, шиномонтажу, при замовленні через сайт carbook.ua
Автотовари
Знижки до 15% на шини, диски та акумулятори в мережі магазину «ШипШина». Оптові знижки до 27% на запчастини в магазинах Elit по всій Україні
Моб. зв'язок
20 гігабайт 3G інтернету, 500 хв, 400 смс на номери інших операторів
Вимоги
До водія
Умови
 • вік від 19 років
 • стаж водіння від 1 року
 • Наявність смартфону чи планшету з 3G мобільним інтернетом
 • Необхідні документи
 • Паспорт громадянина України
 • Страховий поліс(для свого авто)
 • Водійські права
 • До автомобіля
  Від 1995 року, але у справному технічному стані

  Наприклад: Chevrolet Aveo, Ford Fiesta, Skoda Fabia

  Зовнішній вигляд

  Охайна, без наліпок, реклами чи шашечок таксі

  Марки авто яким надається перевага:
  Дивитися повний перелік
  Отзывы водителей
  Київ
  Олеся Доценко
  Водій, 8 років стажу
  Одного разу, як це буває (не вистачало коштів), я вирішила спробувати себе водий "Прибери", місто знаю і орієнтуюся, а також нескінченно люблю керувати автомобілями. Сподобалася компанія Uber Enterprise (поряд з будинком). Прийшла на консультацію і ось працюю) Хочу виділити доброзичливість і адекватність керівництва і працівників компанії. А найголовніше: нові і справні авто, прозорий заробіток, заробіток видається вчасно і без затримок! Працювітіх і сумлінних водій завжди чекають бонуси від компанії. Машини комфортні, графік індивідуальний. Взагалі, все залежить, як ви налаштовані працювати. З повагою, Олеся.
  Київ
  Анатолій Усенко
  Водій, 21 рік стажу
  Мені подобається гнучкий графік і можливість працювати в зручній для мене формі кожен день. Дуже добре, що компанія надає автомобіль і повне його обслуговування. Не потрібно витрачати гроші і час на ремонт свого авто.
  Київ
  Сергій Мовчан
  Водій, 5 років стажу
  Працювати з Uber Enterprise дуже весело. Мне нравиться водити автомобіль, знайомитися кожен день з новими людьми. Заробіток залежить тільки від мене, скільки часу я готовий витрачати на роботу, стільки і заробляю.
  Київ
  Олексій Бобров
  Водій, 17 років стажу
  Відкрив для себе заробіток разом з Uber ще в минулому році. Поміняв вже не одного партнера, постійно щось не влаштовувало: то комісії високі, то змушували якийсь план за тиждень виконувати, то не розраховувалися зі мною. Нещодавно відкрив для себе Uber Enterprice, сподобався дружний колектив і оперативність вирішення різних питань. Дуже хороша технічна і виплати рівно в строк, комісія теж невелика, загалом задоволений я, спасибі!
  Київ
  Дмитро Присяжнюк
  Водій, 18 років стажу
  Партнерів сьогодні дуже багато, але я зупинився на Uber Enterprise через гарний колективу і лояльного ставлення. Я знаю, що мені завжди допоможуть в складних ситуаціях і підкажуть, що потрібно змінити щоб більше зарабативать.
  Київ
  Сергій Львович
  Водій, 25 років стажу
  Добра компанія. Спочатку підключився до Uber Enterprise за рекомендацією одного. Їздив тільки по вихідним в якості підробіток. У підсумку моя машина поламалася і думав уже закинути, але мені передзвонив менеджер і запропонувала спробувати на їхньому автомобілі. Хлопці підлаштували графік під мене, і тепер я завжди маю хороший заробіток. Спасибі, Uber Enterprise, Ви кращі!
  Встановіть додаток

  І починай заробляти з UBER прямо зараз!

  Залишилися питання?